10 Nisan 2013 Çarşamba

İNTİKAM DİZİSİ BEREN SAAT KIYAFETLERİ

İNTİKAM DİZİSİ BEREN SAAT KIYAFETLERİ

Beren Saat İntikam Dizisinde Neler mi Giydi?

İntikam dizisinde başrol oynayan Beren Saat’in kıyafetleri oldukça merak konusu. İşte sizlere İntikam dizisi Beren Saat elbiselerinden seçtiklerimiz.
Beren Saat - (Tanıtım Fragmanları) Siyah Tüllü Elbise Tasarım; Dilek Hanif (Haute Couture Spring/Summer 2012)Beren Saat - (Tanıtım Fragmanları) Kırmızı İşleme Detaylı Elbise Tasarım; Özgür Masur
Ayrıca 1. Bölümde de kullanılan bu elbise Beren Saat'in asil stiline gerçekten çok yakışmış.


Beren Saat - (Tanıtım Fragmanları) Kırmızı Kol Detaylı Elbise Tasarım: Dilek Hanif (Haute Couture Fall/Winter 2012-2013)
Beren Saat - (1.Bölüm) Lacivert Elbise: Özgür Masur
Beren Saat - (1.Bölüm) Yeşil Çanta: Gucci
Bu sezonun en gözde renklerinden olan yeşilin, en güzel tonlarından birinin kullanıldığı çanta Beren Saat'de de oldukça şık durmuş.
Beren Saat - (2. Bölüm) Tasarım: Gucci
Elbisenin işçiliğinden ve kalitesinden hiç şüphe yok. Ama Beren Saat gibi dünyalar güzeli bir kadını bile kusurlu gösterebilmeyi başarmış. Çünkü elbisenin boyu ile olduğundan kısa gibi görünmesine neden olmuş ve üst kısmında bulunan hareketlerle de göğüslerinin düşük görünmesine sebep olmuş. Beren Saat'e haksızlık olmuş. :(

Beren Saat - (2.Bölüm) V Yakalı Beyaz Bluz: Elif Cığızoğlu
Beren Saat'in böyle giyim hilelerine hiç ama hiç ihtiyacı olmasada, güzelliğini daha da ortaya çıkarmış ve boynunu da oldukça zarif ve asil göstermiş. 

Beren Saat - (2.Bölüm) Kırmızı Etek Ceket Takımı: Özgür Masur
Her zaman kadını kadın yapan, farklı ve ince işlikleri ile herkesi kendisine hayran bırakan Özgür Masur tasarımı bu ceket, takımı Beren Saat'e çok yakışmış. Genellikle katıldığı davetler ve özel gecelerde de Özgür Masur'u tercih eden Beren Saat bu bölümdeki en dikkat çekici Özgür Masur kostümü ile yine mükemmel görünüyordu.

 

Beren Saat - (3. Bölüm) Krem Rengi Kazak: Zara 
Beren Saat - (3. Bölüm) Altın Renkli Toka Detaylı Siyah Elbise: Gucci / Zincir Saplı Kırmızı Çanta: Cashhimi / Pembe Mont: Armani0 yorum:

Yorum Gönder

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | ewa network review